Торайғыров университетінде келесі оқу жылына арналған пәндерге тіркелу аясында minor-бағдарламалардың тұсаукесері өтті.

- Бұл негізгі (minor) бағдарламадан тыс қосымша құзыреттіліктерді қалыптастыратын бірнеше пәндердің модулі, яғни  сіздің мамандығыңыздан түбегейлі ерекшеленетін мүлдем жаңа нәрсені үйренудің қосымша мүмкіндігі. Біздің университет 9 бағыт бойынша шағын бағдарламаларды ұсынады. Студенттер мұның не екенін түсінуі үшін біз жетекші оқытушыларды әр бағыт бойынша түсініктеме беруге шақырдық, - деп атап өтті ToU академиялық мәселелер жөніндегі басқарма мүшесі Петр Быков.

Айта кетейік, ЖОО-да 2015 жылдан бастап кәсіпкерлік, english language course, сондай-ақ тереңдетілген неміс тілі, электрондық коммерция, тұлғалық даму психологиясы, SMM және видопродакшн, киім дизайны, графика, толықтырылған виртуалды шындық және веб-бағдарламалау бойынша minor жұмыс істейді.

Minor-бағдарламалар еңбек нарығында бәсекеге қабілеттілікті арттыруға бағытталған қосымша құзыреттерді әзірлейді.

Айта кетейік, пәндерге тіркелу ашық және 30 сәуірге дейін жалғасады.