Торайғыров университетінде кезекті шетелдік дәріскер сөз сөйледі. ToU студенттерімен Хорватиядан келген маман жұмыс істеді.

Университеттің шақыруымен биология және экология кафедрасына Загреб университетінің профессоры Младен Кучинич келді, ол омыртқасыз жануарлардың экологиясы, систематикасы және таксономиясы мәселелерін зерттеумен айналысады.

Профессор өз дәрістерінің бір бөлігі ретінде жануарлар филогенезіндегі ДНҚ секвенциясы мәселелерін қозғады. Профессор Кучинич ToU I курс докторанттарының бірінің ғылыми кеңесшісі. Профессор оқытушылар үшін биоалуантүрлілік бойынша курстар өткізді, курс соңында сертификат беріледі.

Естеріңізге сала кетейік, Павлодардағы ЖОО шетелдік профессорларды тұрақты негізде шақырады.