С.Торайғыров атындағы ПМУ-дың саясаттану және басқару кафедрасының студенттері саяси білімдері мен көшбасшылық қаблеттерін дамытуда. Бизнес-ойын «Қоғамдағы көшбасшылық және саясат» пәні аясында өткізілді. Ол көшбасшылық құзыреттіліктерді зерттеуге, сондай-ақ ұйымдастыру дағдыларын дамытуға бағытталған.

Шара бірнеше кезең бойынша өтті. Біріншісі - Елбасының сайлау науқаны. Студенттерден болған үміткерлері өз бағдарламаларында қоғамдық өмірдің түрлі аспектілерін ерекше атап өту керек. Сондай-ақ мүдделі сайлаушыларға сайлау бағдарламасын жүзеге асыру үшін ұсынылған шешімдерді ұсынды.

Екінші кезең қатысушыларға бүкіл жауапкершілікті және үкіметтің күрделілігін сезінуге мүмкіндік берді, оның ауқымы мен бүкіл халықтың тағдырында маңызы бар. Қатысушылар сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы сұрақтарға жауап берді.

Тарих ғылымдарының кандидаты Айгүл Тұрлыбаеваның сөзінше, студенттер іс-шараларды өздерінің күш-жігерімен ұйымдастырып, топ, факультет, студенттік ұйым деңгейінде өткізеді. Олар әртүрлі ғылыми, спорттық және басқа да тақырыптарды қамтиды.

«Соңғы оқу жылының қорытындысы бойынша студенттер шамамен 150 осындай іс-шара өткізді. Олар интеллектуалды ойындар, пікірталастар, драматизмдер, эстафеталар түрінде өткізіледі» – дейді Айгүл Мұхаметхановна.