Торайғыров университетінің студенттері "Kaz Minerals Bozshakol" ЖШС-нан оқуға гранттар алды.

ToU "Kaz Minerals Bozshakol" ЖШС-мен шамамен бес жыл әріптестікте жұмыс істейді. Өзара іс-қимыл форматы біздің студенттерге гранттық қолдау болып табылады. Жыл сайын "Kaz Minerals Bozshakol" студенттер арасында байқау жариялайды. Грант беру түріндегі көмек кәсіпорын тарапынан үлкен әлеуметтік қолдау болып табылады.

Гранттық бағдарлама шеңберінде компания стипендия бөледі, жатақханада тұру үшін оқу ақысы мен шығындарын төлейді, ЖШС өндірістік объектілерінде тәжірибенің сапалы базасын ұсынады, сондай-ақ оқуды сәтті аяқтағаннан және әңгімелесуден өткеннен кейін халықаралық компанияда жұмысқа орналасады.

Гранттарды "Электр энергетикасы", "Автоматтандыру және өнеркәсіптік робототехника" білім беру бағдарламалары бойынша студенттер алды.