Торайғыров университетінде үшінші жыл өткізіліп отырған Павлодар облысының мектептері мен колледждерінің түлектеріне арналған Торайғыров университетінің олимпиадасы дәстүрі бар, нәтижесінде ЖОО 20 грант бөледі. Бұл дәстүр жас және талантты жастарды қолдау мақсатында енгізілді.
Сертификаттарды Ғылыми жұмыс және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі басқарма мүшесі Нұрлан Ержанов тапсырды.

Биыл 1000-нан астам адам қатысты, оның 20-сы 1-орынға ие болып, ToU грантын жеңіп алды. 2 орын-25 адам оқуға 50% жеңілдік алды. Ал 3 орын алған 20 адам 30 % жеңілдік алды.

- Торайғыров университеті барлық деңгейлерде, соның ішінде мектептер мен колледждерде кәсіби бағдар беруге тырысады. Біздің дәстүрлі олимпиада кәсіптік бағдар беру жұмысының құралдарының бірі. Бізге осы немесе басқа бағытта мықты, ақылды және талантты балаларды анықтау және оларға қажетті мамандықты алуға көмектесу өте маңызды. Менің ойымша, бұл біздің жастарға да қажет, деп атап өтті Foundation факультетінің деканы Сәуле Ксембаева.