С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінде «Welcome to the World of Foreign Languages» атты шетел тілі апталығы басталды.

Сабақ апталығының мақсаты – оқушылардың білім деңгейін көтеру және қатысушылардың көкжиегін кеңейту. Апталықты шетел тілдері кафедрасы ұйымдастырған.

Іс-шара С.Торайғыров атындағы ПМУ-нің барлық факультеттерінің студенттері қатысуда. Қатысушылар үшін еуропалық тілдерді меңгеру бойынша бәсекелестікке қабілетті байырғы бағдарлама әзірленді, аймақтық зерттеулер бойынша конкурстар мен викториналарды үздік деп тапты, түрлі елдердің дәстүрлерін еске түсірді, мерекелердің атмосферасына қонды.

Қатысушылар үшін еркше бағдарлама әзірленіп, конкурстар мен викториналар ұйымдастырылды. Түрлі елдердің салт-дәстүрлері көрсетіліп, келген қонақтар мерекенің атмосферасын сезінді.

Сонымен қатар, апталық аясында дебат өткізу жоспарланған. Онда қатысушылар өз білімін іс жүзінде қолдануға мүмкіндік алады. Сонымен қатар, басқа елдердің тарихын, географиясын, кинематографиясын және музыкасын білу деңгейлері сыналады.

Іс-шараның ұйымдастырушылары қатысушылардың дайындық деңгейін, шет тілдерін жақсы меңгергенін атап өтті.