Торайғыров университетінің студенті Дильназ Мерғалиева Алматы қаласында өткен пауэрлифтингтен Азия чемпионатының жеңімпазы атанды. Оның үшсайыстағы нәтижесі 200 кг құрады, бұл университет студенттеріне спортпен шұғылдану үшін жақсы үлгі болып табылады.

Дильназ пауэрлифтинг бойынша жарыстарға одан әрі қатысуды жоспарлап отырғанын айтты, оның келесі сайысы Алматыда қазан айына жоспарланған. Қазіргі уақытта ол заң мамандығы бойынша 3 курсқа көшеді.

Дильназ өзінің жетістігі арқылы оқу мен спортты жоғары деңгейде біріктіру әбден мүмкін екенін көрсетті. Біз оның жетістіктерін, сондай-ақ университеттің барлық  студенттерінің жетістіктерін мақтан тұтамыз. Біздің студенттердің шығармашылықта, спортта немесе ғылыми қызметте болсын, жан-жақты дамуы маңызды. Тұрақты қозғалыс пен өсу барысында мықты тұлға қалыптасады,- деп атап өтті ректор Еркін Садықов.

Дильназ Мерғалиеваны лайықты жеңісімен құттықтаймыз және оған болашақта табыс тілейміз!

Поздравляем Дильназ Мергалиеву с заслуженной победой и желаем ей дальнейших успехов!