Қарашаның 26 мен 29 аралығында Мейкатон «TOM: Pavlodar» әлеуметтік марафоны бастауын алады. Бұл кезең он екінші мейкатон есебінде және ағымдағы кезең КЕАҚ Торайғыров Университетінің қабырғасында өткізіліп жатыр.

Мейкатон ТОМ дегеніміз- студенттердің, мектеп оқушыларының, оқытушылардың және қоғамдағы мәселелерге бей-жай қарай алмайтын адамда жүзіндегі өнертапқыштардың қоғамдастығы.
Дайындалу үшін қатысушыларға қажетті уақыт берілді, яғни бір ай ішінде іске даяр прототиптті жасау үшін барлық керек заттардың тізімімен айналысты, командалар әрқашан өздерінің нидноуэлерімен,яғни мүгедектігі бар адамдармен байланыста болды, ал олар өз кезегінде кері байланыстарын берді.
72 сағат нәтижесі бойынша, әр команда қазылар алқа мүшелеріне есту, көру, тірек-қимыл аппаратының бұзылмалары бар адамдардың мәселелерін шешетін дайын прототиптерді таныстырулары қажет.