Ғылыми тағылымдамадан өтуге өтінім

Образец отчета

Образец авансового отчета

Бланк авансового отчета

!!! Абай болыңыз - ҚР БҒМ мемлекеттік гранты бойынша білім алушылар үшін және келісім-шарт негізінде әр түрлі Өтініш үлгілері қоса беріледі, дұрыс нұсқаны таңдаңыз!!!

·       Өтініш үлгісі қазақ тілінде ҚОЛМЕН ЖАЗЫЛАДЫ, барлық керекті қолдарды жинаңыз (магистранттың, ғылыми жетекшінің, кафедра меңгерушінің, факультет деканы), келісім-шарт негізінде оқитын білім алушыларға өтініш үлгісінде 303 кабинетте(бухгалтерия) оқу ақысын төлеу бойынша қарыздың жоқтығы туралы мөр қою қажет САББ-на117 кабинетке әкеліңіз.

·     Тағылымдама жоспарында барлық қолдарды жинап екі дана үлгісімен дайындау қажет, бір данасын , 117 кабинетке сіздің жеке өтінішіңізбен бірге тапсырылады, ал екінші данасын өзімен бірге қабылдаушы ЖОО-ға/ұйымға алып кетеді.

·       Ғылыми тағылымдамадан өткенге дейін және одан кейін жаднаманы (памятка) мұқият оқу қажет.

·       Іссапар куәлігін ғылыми тағылымдаманың болжамды күніне дейін (2 күн бұрын ) САББ-на 117 каб.алу қажет •

·       Қол қойылған есепті САББ-на екі күннен кейін ала аласыз, 117 каб

Реестр договоров по научной стажировке по Казахстану