Әлеуметтік кәсіпкерлік, еріктілер жылы және арманға гранттар туралы Toraighyrov University студенттерімен кездесуде Жастар корпусын

дамыту жобасы жөніндегі үйлестіру агенттігінің басшысы Вера Ким айтып берді.

ZhasProject үш жыл ішінде 9000 жас қазақстандықтарды қамтып, 589 жоба шығарды. Армандарды жүзеге асыруға және әлеуметтік идеяларды жүзеге асыруға бөлінген гранттар уақыт өте келе табысты бизнеске айналды.

Жоғары оқу орнының басшысы Мейрам Бегентаевтың сөзінше, еріктілік туралы Заң, көптеген бастамалар мен тіпті алғашқы қазақстандық волонтерлер Павлодардан шыққан, мысалы, Вера Ким мен Динара Айтжанова. Павлодарлық еріктілер «мафиясы» бүгінгі күні де өз жұмыстары мен таланттарымен бөлісуде.

«Біз табысты жобаларды университет деңгейінде масштабтауға дайынбыз. Бізде шағын инновациялық гранттар бар. Олар ашық және ЖОО әкімшілігі бұған қатыспайды. Сіз 5 миллион теңгеге дейін ала аласыз: өтінішті қарау үшін 10 күн, қаражат аудару үшін 3 күн қажет. Біз есептерді сұрамаймыз, ең бастысы – нәтиже», – деді М. Бегентаев.