В ходе рабочего визита в Павлодарскую область ПГУ имени С. Торайгырова посетила научно-экспертная группа Ассамблеи народа Казахстана, в состав которой вошли профессор кафедры археологии и этнологии факультета социальных наук Евразийского национального университета имени Л. Гумилева, д.ист.н. Жамбыл Артыкбаев, писатель Канат Тасибеков и член НЭС, д.э.н., заведующий кафедрой АНК в ЕНУ имени Л. Гумилева Анатолий Башмаков.

Топтың құрамында Л, Гимилев атындаңы Еуразиялық ұлттық университеті әлеуметтік ғылымдар факультеті археология және этнология кафедрасының профессоры, т.ғ.д. Жамбыл Артықбаев, жазушы Қанат Тасибеков және ЕҰУ ҚХА кафедрасының меңгерушісі, э.ғ.д. Анатолия Башмаков болды.

Университет бойынша экскурсиясны ПМУ ректорының м.а. э.ғ.д. Мейрам Бегентаев ашып, стартап академияның жұмысы туралы айтып берді. Қонақтар халықаралық ІТ форумның диагностикалық медициналық білезіктің көмегімен сырқаттың денсаулығын қашықтықтан бақылау, «ТОR» электр мотоциклі сияқты жобалармен танысты.

Меймандар, сонымен қатар, университеттің музей кешенін аралып, ҚХА кафедрасында болды.

Жұмыс сапары топтың профессорлық-оқытушылық құрамы мен студенттерге арналған дәрісіне ұласты.