• Спартакиада «Деңсаулық зор байлық»
  • Спорттық іс-шаралар қараша-жетоқсан 2018ж.
  • Университеттегі спорт жетістіктерінің тарихы
  • VII қысқы Универсиада
  • 2018 жылы 10 – 28 қантарда университеттің оқытушылар мен қызметкерлері арасында «Деңсаулық зор байлық» спартакиадасы өтті. Жарысқа факультеттердің құрама командалары және әкімшілік-шаруашылық бөлімі қатысты.
  • Қырқүйек-қазан-қараша айларында 2017 жылы, спорттық іс-шаралар ПМУ-дың кестесіне сәйкес, мынадай спорт түрлері бойынша жарыс өтті:
  • 2017 жылы ЖОО арасында өткен IХ жазғы Универсиадаға
  • С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 1 курс студенттері арасындағы «Денсаулық күні»бағдарламасында өткен жарыстардың нәтежелері 2017 ж.
  • 2017 жылы наурыз-сәуір-мамыр кезінде спорттық жаңалықтар
  • Қазақстанда Алматы қаласында тұңғыш рет XXVII Бүкіләлемдік қысқы Универсиада өткізілді.  қатысушылардың  саны рекордтықты  тартты
  • 2017 жылы 09 – 28 қантарда университеттің оқытушылар мен қызметкерлері арасында «Деңсаулық зор байлық» спартакиадасы өтті. Жарысқа факультеттердің құрама командалары және әкімшілік-шаруашылық бөлімі қатысты.
  • С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 1 курс студенттері арасындағы «Денсаулық күні» бағдарламасында өткен жарыстардың нәтежелері 2016 жылы
  • VI қысқы Универсиада
  • 2015 жылдың қараша мен желтоқсанда спорт түрлерінен күн тізбен кестесі бойынша «Сұңқар» спорт клубының жарыстары өтті:
  • 2015 жылы ЖОО арасында өткен VIII жазғы Универсиадаға
  • Павлодар қаласының 44-ші спартакиадасы
  • Жеңістің 70-жылдығына арналған білім және ғылым қызметкерлерінің арасындағы XV жазғы облыстық спартакиада
  • 2015 жылы 13 – 23 қантарда университеттің оқытушылар мен қызметкерлері арасында «Деңсаулық зор байлық» спартакиадасы өтті.
  • 2014 жылы 19 – 20 қарашада университетің оқытушылар мен қызметкерлер арасында Ректордың Кубогіне волейболдан жарыс өтті.
  • 2014 жылдың Облыстық Универсиадасы
  • С.Торайғыров атындағы ПМУ ректорының кубогын иелену бойынша профессор-оқытушылра құрамасы мен әріптестер арасындағы 2014 жылы қазан айының 8-9-10 күндерінде өткізілген шара қорытындысы
  • Президенттік көп сатылы жарыс- Университеттік біріншілік
  • С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 1 курс студенттері арасындағы «Денсаулық күні»бағдарламасында өткен жарыстардың нәтижелері