Жетекшісі: Рустамбаева Меруерт Дюсенбайкызы

Рустамабаева Меруерт –С.Торайғыров атындығы ПМУ-нің  металлургия,машина жасау және көлік факультетінің 3 курс студенті. №2 Студенттер үйінің студенттік кеңесінің төрайымы боламын. Сонымен қатар  студенттік өзін-өзі басқаруды жетілдіріп, белсенді азаматтық ұстаным көрсетіп, университеттің қоғамдық өміріне үлес қосып жүргені үшін алғыс хатпен марапатталдым.

Мақсаттары мен міндеттері

- университетің студенттер қоғамын демократизациялау

- студент жастар арасында азаматтық бағытты дамыту

- жастардың шығармашылық белсенділігін және студенттердің әлеуметтік жағдайын көтеру бағытында жауапкершілігін артыру

- студент жастар университетегі қоғамдық саламен ғылымға белсенді ат салысуға қызықтыру

- студенттердің бойындағы ұйымдастырушылық пен көсбасшылық қасиеттерді дамыту

- студенттердің әлеуметтік мәселелерін анықтау

- жастарды көсбасшылыққа, патриоттыққа тәрбиелейтін, ұйымдастырушылық қасиеттерін артыруға бағытталғын бағдарламаларды дайындау және оларды жүзеге асыру

Қызметті:

Студенттік кеңес – жатахана студенттерінің өзің-өз басқару ұйымының бірі. Кеңес құрамындағы белсенді студенттер жатаханада тұратын тәртібіне, әлеуметтік жағдайына, қиын мәселелерді шешудегі іс-шараларды толығымен шешеді және түрлі мәдени іс-шараларының ұйымдастыру арқылы жастардың сабақтан тыс бос уақыттарын қызықты өткізуіне улес қосады.