Тәрбие жұмысы

Факультет студенттері спорттық және мәдениет жағынан өздерін жақсы көрсетіп, шараларға қатысты.

Химиялық технологиялар және жаратылыстану факультетінің командасы волейболдан «Денсаулық күніне» арналған С. Торайғыров атындағы ПМУ 1 курс студенттері арасында туристік эстафета 2-ші орын 1-ші орынға ие болды.

Олимпиада «Денсаулық зор байлық» факультетінің арасында және қызметкерлері факультет командасы, гимнастика баскетболдан 3-ші орын 2-ші орынға ие болды.

201-20 -2017 жж., Футбол бойынша жарыстар өткізілді, факультеттер арасында университеттің чемпионаты, ФХТИЕ командасы 3-орынды иеленді.

10 қаңтар 2018 28 университеті өтті кезде Олимпикс «Денсаулық зор байлық» Университет ФХТИЕ командасының оқытушылары мен қызметкерлері арасында пневматикалық винтовкадан ату және жан-жақты ер күшіне 3 орын 3 орын алды.

Факультеттің студенттері халықаралық, республикалық және аймақтық конкурстардың, жарыстардың жүлдегерлері:

«География және туризм» кафедрасының құрама командасы көрмесінің жеңімпазы деп дипломмен марапатталды - « Туризм, aлғa!» Олимпиада ойындары, әлем күні туризм 3 жүлдесі арналған

2017 жылы 27 қараша кафедра студенттері, магистранттары Павлодар облысының туристік мүмкіндіктері (3 сыйлықтар) ІІІ көрмесінде «Ең үздік стенд» номинациясы бойынша жеңімпаздар ретінде марапатталды грамотасымен «Hit».

Факультеттің студенттері Мұхина Раушан, Саско Анастасия университеттің өміріне белсенді қатысқаны үшін Құрмет грамотасымен марапатталды. Студенттік Group Тур 402 Төлегенова А. Каунас әйелдер үшін бөлек жаттығулар қаласында (Литва) Кубогы мен Әлем кубогы орындықтар баспасөзде бірінші орынды жеңіп алды.

ХТжЖФ ПОҚ командасы факультеттер арасындағы футбол бойынша екінші орынға ие болды. ХТжЖФ студенттер командасы факультеттер арасындағы университет біріншілігінде футболдан 1-орынды иеленді. 2019 жылдың 27 қыркүйегінде География және туризм кафедрасының студенттері мен магистранттары дүниежүзілік туризм күнін атап өтті. 2019 жылдың 9 желтоқсаны «География және туризм» кафедрасының құрама командасы Дүниежүзілік туризм күніне арналған «Туризм, алға!» олимпиадасынан 3-орынды иеленді, Дипломмен марапатталды. Факультет студенттері Аленов Адильхан, Әубәкір Ақжаркын, Болкен Маржан, Жашибай Асель, Кишубаева Інкар қабылдау компаниясын өткізуге және университет өміріне белсене қатысқан үшін, С. Торайғыров атындағы ПМУ ректорының Алғыс хатымен марапатталды.