Жетекшісі: Құсманова Мадина Шалқарқызы - ХТжЖ, Г-401, 4 курс

Оқуда үздік атанғаны үшін деккан алғыс хаты; Халықаралық ғылыми-зерттеу «XV Сәтпаев оқулары» конференциясында 2-ші орын иегері; Жастар саясаты басқармасынан жастар саясатын жүргізгені үшін алғыс хат; Уш мәрте ректор алғыс хатымен марапатталды.

Мақсаттары мен міндеттері:

- Университеттің студенттер қоғамын демократизациялау;

- Студент жастар арасында азаматтық бағытты дамыту;

- Жастардың шығармашылық белсенділігің және студенттердің әлеуметтік жағдайын көтеру бағытында жауапкершілігін арттыру;

- Студент жастарды университеттегі қоғамдық саламен ғылымға белсенді ат салысуға қызықтыру;

- Студенттердің бойындағы ұйымдастырушылық пен көшбасшылық қасиеттерді дамыту;

- Студенттердің әлеуметтік мәселелерін аңықтау;

- Жастарды көшбасшылыққа, патриоттыққа тәрбиелейтің, ұйымдастырушылық қасиеттерің арттыруға бағытталған бағдарламарды дайындау және оларды жүзеге асыру.

Қызметі:

Студенттік кеңес-жатақхана студенттерінің өзің-өзі басқару ұйымының бірі. Кеңес құрамындағы белсенді студенттер жатақханада тқратын студенттердің тәртібіне, әлеуметтік жағдайына қиын мәселелерді шешудегі іс-шараларды толығымен шешеді және түрлі мәдени іс-шараларының ұйымдастыру арқылы жастардың сабақтан тыс бос уақыттарын қызықты өткізуіне үлес қосады.