Торайғыров университетінде "тайм-менеджмент және өзін-өзі бағалауды дамыту" тақырыбында екі күндік тренинг өтті. Спикер психолог және тәлімгер Лиана Шуликова болды.

Бірінші күні Лиана Шуликова тайм-менеджменттің құралдары туралы айтты: есеп күнделігі, әлеуметтік рөлдер, сыртқы әлемнің "ыдырауы" туралы, ал екінші күн өзін-өзі бағалауға, атап айтқанда қуанышта қалай өмір сүруге болатындығына арналды.

- Қазір эмоционалды интеллект өте маңызды дәуір. Осындай тренингтердің арқасында Торайғыров университеті өз саласының жетекші мамандары болатын өз қызметкерлеріне инвестиция салғаны өте жақсы.

Бұл тренингті HR-қызметі Талант-менеджмент орталығымен бірлесіп, өмірдің барлық салаларының тепе-теңдігінде кәсіби және жеке нәтижеге қол жеткізу үшін ұйымдастырды.