Торайғыров университетінде "Аграрлық ғылымдар ұлттық академиясының Ертіс өңірлік орталығы" атты жаңа аудитория ашылды.

Сонымен қатар, марапаттау рәсімі өтті, онда корреспондент-мүшелер Торайғыров университетінің 5 ғалымы бірден дипломдармен және төс белгісімен марапатталды.

- Торайғыров университеті ауыл шаруашылығы саласында ғылыми-зерттеу қызметін табысты жүргізуде және ұлттық аграрлық ғылым академиясымен ынтымақтастық біздің ғалымдарымыз бен студенттерімізге пайдалы болады. Бірлескен жобалар агроөнеркәсіп саласындағы білімді тереңдетуге және инновациялық технологияларды әзірлеуге, мамандарды даярлау сапасын арттыруға мүмкіндік береді. Мұндай серіктестік университеттің ғылыми әлеуетін дамытуға қуатты серпін беріп, ауыл шаруашылығы зерттеулері саласында көшбасшы позицияларды иеленуге көмектесуі тиіс, - деп атап өтті Торайғыров университеті басқарма төрағасы м.а., профессор Нұрлан Ержанов.

Ұлттық аграрлық ғылым академиясының Вице-президенті Есенбай Исламов корреспондент-мүшелерге дипломдар мен төсбелгілерді салтанатты түрде табыс етті.