«Қазақстан студенттер альянсы» Павлодар штабының белсенділері ЖОО-лардың офлайн режимінде оқу процесіне дайындығына мониторинг жүргізді.

Жоғары оқу орындары мен студенттік парламенттердің Жастар ісі жөніндегі комитеттерінің төрағаларымен бірге балалар Торайғыров университетіне, Павлодар педагогикалық университетіне, Инновациялық Еуразия университетіне, Екібастұз инженерлік-техникалық институтына барды.

Бірінші курс студенттері студенттер үйлерінде қалай оқитыны және тұратыны туралы сұрақтарға жауап алды.

Жоғары оқу орындары студенттердің кедергісіз оқуға кірісуі үшін қажетті жағдайлар жасады. Барлық санитарлық-эпидемиологиялық нормалар сақталған. Жатақханада тұратын студенттер үшін интернетке кедергісіз қолжетімділік қамтамасыз етілген.