Қазақстан студенттері Альянсының павлодарлық штабы мен Торайғыров университетінің жанындағы филиал белсенділері «Чувак с табличкой» трендіне қосылуды ұйғарды. инстаграммдағы адам қалаған.

Жастар әлем елдерінде болған челленджді қайталады. Челлендж барысында жас азамат қолына плакаттар алып, ұнатпайтын нәрселеріне шағымданады. Акцияның негізін @dudewithsign атты

инстаграммдағы адам қалаған.

- Облысымызда карантин режимі ұзарған сәт осы идея пайда болды. Біз өңір халқы, студенттерге қатысты шынайылықты көрсеткіміз келді.

«ZOOM-ға кірмедің, стипендиясыз қалдың», «Карантин ұзартылды ма? Ештеңе етпейді! ТЯУ ТЯУ ТЯУ», «Әлеуметтік қашықтық чаттан шығып кетті» жазбалары көңілден шықты. Бұл жерде адамдардың санитарлық талаптарды орындамайтынын көрсеткіміз келді», – дейді «Қазақстан студенттері Альянсы» Павлодар филиалы мен Торайғыров университеті жанындағы филиалдың көшбасшысы Ажар Аманжолова.

Жастар алты плакат дайындап, қаланың түрлі орындарында суретке түсті.