ҚР Білім және ғылым министрлігінің жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті ҚР жоғарғы оқу орындағы студенттер арасында жаратылыстану, техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономикалық ғылымдар бойынша ғылыми-зерттеу жұмыстарының жыл сайынғы конкурстың болатынын хабарлайды.

Конкурстың II және III айналымдарына қатысу үшін УМО базалық ЖОО-ы бағыттауға студенттердің ресiмделген конкурстық материалдарын ғылыми-зерттеу жұмыстарын инновация және патенттік-лицензиялық қызмет бөліміне (каб.243, іш.1244) 14.12.2012 ж. дейін тапсырылуы тиіс. Конкурсқа қатысты барлық мәлiметтерді инновация және патент-лицензиялық қызмет бөлімінде алуға болады. Материалдарды рәсімдеу тәртібі тіркелінген (сондай-ақ  ПГУ порталында көр). Ереже.