2011 жылдың 14 ақпаннан 19 наурызға дейін физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті және Білім беруді ақпараттандыру орталығы ұйымдастырумен және қолдауымен ҚР Тәуелсіздігінің 20-жылдығын тойлау құрметіне жалпы университеттік конкурс өткізілді.

Бұл конкурсты ақиқатында инновациялық деп айтуға болады, себебі шарт бойынша қазақ оюларын салу үшін белгілі қисық сызықтарды құру алгоритмі, фракталдар және басқа элементтер (Гильберт, Серпинский қисықтары, фракталдары және т.б.), динамикалық алгоритмдер қолданылады.

Конкур бірінші рет өткізілді және қиын болды, сондықтан да қатысушылар аз болды, бірақ өте қызықты болды.

1 орынды ИС-402 тобының студенті Умаров Даурен алды

2 орынды ИС-402 тобының студенті Музыка Анатолий

3 орынды АЖ-401 тобының студенті Садыкова Анар алды.

Барлық оюлар Наурыз мерекесінде физика-математика факультетінің киіз үйінде көрсетілді.

Жарайсындар! Құттықтаймыз!