2009 жылдың 13 ақпанында студенттер арасында святой Валентин күніне арналған «I love you» атты байқау өтті. Осындай байқау жыл сайын өткізіледі. 4 ғашық жұп байқауға қатысты.

Байқауды сарапшылар 5 адам құрамында бағалады. Олардың міндетіне ең жақсы жұпты таңдау болды. Осы байқауда ғашықтар өздерінің шығармашылық қабілеттерін көрсету қажет еді. Үзіліс кезінде көрермендерді «Ертіс жұлдыздары» вокалдық топтың солитері ретінде ПМУ жұлдыздары, «Шабыт» вокалдық эстрада тобы, «Джем» би тобының солистері өздерінің өнерлерімен қуантты. Барлық ғашықтарды Чехов және Аймауытов атындағы театрларына билеттер берілді. Байқауда бірінші орынды энергетика факультетінің студенттері Арсен мен Камила алды. Оларға Ақ Отау ресторанына 2шақыру билеті мен Чехов атындағы театрға 2 билет сыйлады.

Осы байқау бәрінің көңілінен шықты.