Университет қызметкерлерінің балалары үшін университеттің бас оқу корпусының алдында көңілді мереке ұйымдастырылды. Мұндай сыйлықты ToU кәсіподағы ұйымдастырды.

Мереке қонақтары университет қызметкерлерінің балалары болды. Олар үшін байқаулар мен аниматорлармен қызықты бағдарлама дайындалды. Жоғары оқу орнының ректоры Еркін Садықов балалармен сөйлесіп, ToU-да әрқашан өскелең ұрпаққа ерекше көзқарас болғанын атап өтті.
Естеріңізге сала кетейік, Торайғыров университетінде балаларға арналған дағдылар мектебі жұмыс істейді. Мұнда сіз бала үшін әр түрлі бағыттарды таңдай аласыз: өнер және жаратылыстану, аспаздық және музыка, блог жүргізу, металлургия, 3D модельдеу, қытай тілі және басқалары. Бұл мектепке кез-келген адам қабылданады!