Торайғыров университетінде қабылдау комиссиясының жұмысы атап өтілді. Салтанатты жағдайда ЖОО ректоры Еркін Садықов жауапты жұмыстары үшін әріптестеріне алғысын білдірді.

Қабылдау комиссиясының өкілдеріне жолдаған сөзінде ToU басшысы өз қызметінде олар бірте-бірте экскурсоводтар, спикерлер және белгілі бір дәрежеде психологтар болуы керек екенін атап өтті

- Мұнда сіз барлық жағдайды ескеруіңіз керек. Есте сақтау керек көптеген ақпарат бар, оны жастар мен олардың ата-аналарына дұрыс жеткізу керек. Сіздердің барлық қиын тапсырмаларды сәтті орындағандарыңыз біз үшін мақтаныш сезімін тудырады", - деді ол.

Ректормен бірге бейресми жағдайда қабылдау комиссиясының қызметкерлері келесі жылға арналған жұмыс жоспарларын талқылады. Талапкерлер мен олардың ата-аналарына қамқорлық ретінде олар ойын алаңын ашып, жаз мезгілінде қабылдау кезінде жұмыс істейтін жылжымалы буфет құруды ұсынды.

Торайғыров университетінде қабылдау комиссиясының тиімді жұмысына көп көңіл бөлінеді, себебі бұл жоғары оқу орнының тұлғасы. Қабылдау комиссиясының қызметкерлері бірінші болып қайда баруды таңдап келген талапкерлермен, олардың ата-аналарымен сөйлеседі. Сонымен қатар,  қабылдау комиссиясында студенттер де жұмыс істейді, олар Торайғыров университетін неге таңдау керектігін көрсетеді.