ЖОО-ның бас оқу ғимаратының алдында университет қызметкерлерінің балалары үшін көңілді мереке өтті. Мұндай сыйлықты ToU кәсіподағы Қазақстанда жарияланған балалар жылына орай ұйымдастырды.

Мерекеге Торайғыров университетінің 200-ге жуық қызметкерлерінің балалары қатысты. Олар үшін конкурстармен және аниматорлармен қызықты бағдарлама дайындалды. ЖОО ректоры Еркін Садықов балалармен әңгімелесті, ол ToU-да әрдайым жас ұрпаққа ерекше қарым-қатынас болғанын атап өтті.

Естеріңізге сала кетейік, Торайғыров университетінде балаларға арналған дағдылар мектебі жұмыс істейді. Мұнда сіз балаға әртүрлі бағыттарды таңдай аласыз: өнер және ғылым, тамақ дайындау және музыка, блог, металлургия, 3D модельдеу, қытай тілі және басқалары. Бұл мектепке кез-келген адам кіре алады. Барлық қажетті ақпарат мектептің Instagram парақшасында

@tou_junior
@profkom_tou