Торайғыров университетінде Павлодар облысы Полиция департаменті бастығының бірінші орынбасары Жасқайрат Қайыровтың, Павлодар қаласы ПБ жергілікті полиция қызметінің бастығы Арман Қаптаевтың, Экономика және құқық факультетінің деканы Юрий Колесниковтың, сондай-ақ университет студенттерінің қатысуымен салтанатты жиналыс өтті.

Бұл кездесудің мақсаты оқу орнының қабырғасында полицияның көмекшісі болғысы келетін студенттерден тұратын құқықтық тәртіп жасағын қалыптастыру болды.

Бұл жасаққа заң факультетінің үшінші курс студенттері кірді.

Департамент бастығының бірінші орынбасары Жасқайрат Қайыров студенттерді құттықтап, полицияның қоғамдық көмекшілері қатарына кіру-бұл лайықты қадам екенін атап өтті, өйткені енді балалар полицияға қылмыстар мен әкімшілік құқық бұзушылықтардың алдын алуға, сондай-ақ жол қозғалысы ережелерінің сақталуын қадағалауға көмектесетін болады.

Іс-шара барысында балаларға полицияның қоғамдық көмекшісінің куәліктері мен жетондары салтанатты түрде табыс етілді.

– Мен қоғамдық көмекшілер қатарына қосылуды ұйғардым, өйткені әр адам қоғамдық тәртіпті ұйымдастыруға өз үлесін қосуы керек деп санаймын. Бақытымызға орай, біздің бөлім бізге осындай мүмкіндік берді, және бұл біз үшін керемет тәжірибе. Менің ойымша, біз баға жетпес тәжірибе мен жаңа білім аламыз, сондай – ақ полицейлердің қалай жұмыс істейтінін іштен көреміз, - деп атап өтті Торайғыров университеттің 3 курс студенті Рашид Құсайынов.

Іс-шара соңында факультет деканы Юрий Колесников полицейлерге қатысқаны үшін алғысын білдіріп, студенттердің құқық тәртібі отрядына кіруі сүйікті қаланың көшелерінде құқық тәртібін нығайтудың кепілі ғана емес, сонымен қатар мамандық таңдауды анықтауға түрткі болатынына үміт білдірді.