Павлодар облыстық сәулет және қала құрылысы басқармасының өкілдері «Сәулет және дизайн» кафедрасымен бірге креативті экономика тұжырымдамасын жүзеге асыру жайын талқылады.

Еске салсақ, тараптар қаланың нақты сұраныстарын өтеу мақсатында «Urban center PVL» урбанистика орталығын ашуды ұсынды. Бұл тапсырмаларды орындау үшін студенттер мен университет студенттері тартылады.

Сонымен қатар, сарапшылар білім беру үрдісіне тартылады, ал студенттер дипломалды және өндірістік тәжірибеден өту мүмкіндігіне ие болмақ.

Сонымен қатар, бүкіләлемдік сәулет және ел Тәуелсіздігінің 30 жылдығы қарсаңында басқарма басшысы салаға сіңірген еңбегі үшін инженерия факультеттерінің оқытушыларына құрмет грамоталарын табыстады.