Осы жоба аясында 2021 жылдың 16-17 қазанында @ psukz-те Meet up өтті.

Meet up-бұл екі күндік іс-шара, 14-18 жас аралығындағы 60 оқушы қатысқан кәсіпкерлік ортаға ену.

Қатысушыларды Торайғыров университетінің атынан Басқарма Төрағасының ғылыми жұмыс және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі орынбасары Нұрлан Ержанов қарсы алды.

Израильдік әдістеме бойынша дайындалған «Моментум» бағдарламасы ерекше, ол оқушыларды «жайлылық аймағынан» шығуға итермелейді. Жоба тек негізгі кәсіпкерлік дағдыларды ғана емес, сонымен қатар кез-келген адамға табысқа жету үшін қажетті өмірлік дағдыларды дамытатын сабақтарды қамтиды.

«Моментум» жобасы бұрын Нұр-Сұлтан, Қарағанды, Семей, Ақсу, Хромтау, Рудный және Екібастұз қалаларында іске асырылған болатын. Павлодар қаласында Жобаны "ҚР Тель-Авив университетінің достары Қауымдастығы" ЗТБ, Қазақстандағы АҚШ Елшілігінің қолдауымен, ERG-мен және Торайғыров университеті КЕАҚ-мен серіктестікте іске асыруда.